הלוואות לעסקים

היום ניתן לקבל הלוואות לעסקים של קרן קורת בתנאים מעולים:

סכום ההלוואות:  מ-100,000 ש"ח ועד 1,200,000 ש"ח 
ריבית:  פריים + 1.5% 
תקופת ההחזר:   60 חודשים



לחץ כאן למילוי פרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם או חייג אלינו  עכשיו - 077-3006815


מודולר הינה חברת ייעוץ המתמחה במתן פתרונות פיננסיים לעסקים. על הפתרונות המוצעים נמנות גם העמדת הלוואות לעסקים. מודולר רושמת הצלחות רבות בתחום מתן הלוואות לעסקים ולקוחותיה נהנים מפתרונות מימון בתנאים המשתלמים ביותר.

תהליכי הליווי כוללים בחינה קפדנית של מצב החברה, ייעול ושיפור מצבה הכלכלי והתאמתן של הלוואות לעסקים תוך בדיקת כדאיות כלכלית לטובת הלקוח. תהליך העמדת הלוואה או מימון לעסק מלווה לכל אורכו על ידי צוות מקצועי ואמין המתחייב להתאים את המסלול המיטבי עבור הלקוח.

הלוואות לעסקים מסייעות בעיתות של מצוקת מזומנים, אך גם מהוות הזדמנות לעסקה או פעילות כלכלית הנקראת בדרכם.  ההלוואות מאפשרות הקמה או הרחבה של פעילות, צמיחה ועמידה ביעדי פיתוח שונים.

מסלולי הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים נחלקות לשני סוגים: הלוואות מבנקים והשוק הפרטי והלוואות המסובסדות על ידי המדינה או קרנות שונות.  מודולר מתמחה בליווי עסקים לקראת העמדת הלוואה מסובסדת על ידי קרנות סיוע לעסקים או קרן בערבות מדינה.

קרן קורת

קרן קורת ישראל- מודולר הנה יועצת מורשה של קרן קורת ישראל אשר הוקמה בשנת 1994 ע"י קרן קורת-סן פרנסיסקו ותורמים נוספים מארה"ב,למטרות של פיתוח כלכלי ויצירת מקומות תעסוקה ברחבי הארץ. קרן קורת מציעה הלוואות לעסקים  בתנאים משתלמים ובהם שעורי ריבית אטרקטיביים, פריסת תשלומים נוחה להחזר ההלוואה לתקופה של עד 60 חודשים, אופציית לתקופת גרייס של עד 6 חודשים והקלה משמעותית בבטחונות הנדרשים על ידי הבנקים.  הקרן מעמידה מסלולים שונים של הלוואות לעסקים המתאימים לצרכים ונתונים מגוונים של עסקים: הלוואות לעסקים חברי התאחדות התעשיינים, קרן לפיתוח הנגב, קרן בשיתוף עם בנק ערבי-ישראלי, קורת תנועת המושבים, קורת מיקרו-קרדיט לעסקים קטנים וקרן שמש לעסקים חדשים ויזמים צעירים.

הלוואה בערבות מדינה

קרן סיוע בערבות מדינה - הקרן הוקמה על ידי המדינה במטרה לסייע בהעמדת הלוואות לעסקים בהקמה, פיתוח והרחבה. הקרן מעמידה הלוואות לעסקים בשני מסלולים: מסלול הון חוזר לסיוע בסגירת פערים תזרימיים ומסלול השקעות לשם הקמת פעילות עסקית חדשה או פיתוח והרחבה של פעילות קיימת.  כמו כן מציעה המדינה קרן לעידוד הייצוא המיועדת לאפשר הלוואות ליצואנים קטנים ובינוניים המייצאים או מתכוונים לייצא.  יתרונות הקרן בבטחונות הנמוכים שעל העסק להציג, זאת הודות לערבות מדינה בשיעור של 70%, בפריסת החזר ההלוואה לתקופה של עד 60 חודשים ובאופציית הגרייס של עד 6 חודשים המקלה על התזרים המצטבר.

בנוסף לאלו, מלווה מודולר עסקים בדרך לקבלת הלוואות ב-מימון בנקאי.  הלוואות אלו  ניתנות לפי הסדרים ומשא מתן מול בו מנוהל חשבונו של העסק תוך בחינת כלל האופציות והתנאים המיטביים עבור הלקוח.

בחירת מסלול ההלוואה צריך להיבחר בשיקול נכון

תהליך בחירת מסלול ההלוואה הנכון והמתאים ביותר עבור העסק נבחן בקפידה ובמקצועיות על ידי הצוות המנוסה של מודולר ובהתאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח.  מודולר תסייע לעסק בתיעולו לפתרון היעיל והמהיר במתן הלוואה לעסק על מנת לאפשר לו לצמוח ולהגשים את יעדיו העסקיים.

בשיתוף

logos
בניית אתרים Smart Soft Web