מימון לעסקים

מודולר הינה חברת ייעוץ אשר עוסקת במתן פתרונות פיננסיים כמו כן בסיוע מימון לעסקים. לזכותה של מודולר נרשמו שנים של ניסיון בתחום קרנות סיוע לעסקים ובמימון לעסקים ורשימה ארוכה של לקוחות אשר נהנים מלווי עסקי צמוד במהלך קבלת ההלוואות. תהליך הליווי והסיוע במימון לעסקים מוענק על ידי צוות מקצועי ואמין אשר מעמיד בראש את חשיבות השירות, האמינות והיושר. מודולר מציעה שירות הכולל ייעוץ ופיתוח עסקי לצד מגוון עשיר של פתרונות מימון, כאשר היא מעמידה מגוון מוצרים, אשר מותאמים עבור כל לקוח לפי צרכיו העסקיים.

עסקים בסדר גודל קטן סובלים מקיומם של חסמים בתחום המימון המקשים עליהם את ההתמודדות בשוק החופשי ופוגעים בהתפתחותם ובמיצוי הפוטנציאל הטמון בהם, חברת מודולר מציעה פתרונות בתחום זה של סיוע במימון לעסקים.

על מנת לפתור בעיית כשל השוק הקיים בתחום של מימון לעסקים מודולר מספקת פתרונות מימון לעסקים במגוון מסלולים, מגוון הלוואות לעסקים ממקורות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים.

בבחירה והצעת מסלולי מימון לעסקים המוצעים באמצעות מודולר ומסופקים על ידי מקורות מימון שונים מושם דגש בהתאמת המימון לצורך המימון בעסק ומיטוב משתנים כגון  שיעורי ריבית, ביטחונות, תקופת המימון לעסק  וכו'.
ייעוץ עסקי במסגרת המימון לעסק

חברת מודולר מלווה את לקוחותיה במסגרת המימון לעסקים מהשלב הראשוני של מילוי הטפסים, בחינתם מול גורמי האשראי המממנים, פגישה עם הלקוח בעסק על מנת להתרשם מהלקוח והעסק, הכנת תוכנית עסקית לקבלת האשראי, בחינה של הבקשה כולל מסמכים רלוונטיים ועד קבלת אישור סופי והעמדת המימון לעסקים.

בין מסלולי ומקורות המימון לעסקים  ניתן למצוא מגוון עשיר של מסלולי הלוואות ומימון מקרנות, מימון טווח קצר ומימון פרויקטים על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים.

תהליך בחירת מסלול מימון לעסקים נעשה יחד עם צוות החברה, כך שיתאים ויענה על צרכי הלקוח באופן מכסימלי ויביא למיצוי האפשרויות המימוניות של העסק.

יתרונה של מודולר בסיוע מימון לעסקים הינם במיקוד ובהתמחותה  בתחום אשראי וכספים, היכרות רחבה עם הבנקים והקרנות, יכולת התאמת המימון לצרכי העסק, ניסיון מצטבר בליווי מאות עסקים מתחומים שונים והעמדת צוות מקצועי, מנוסה ואמין.

מכלול שירותי המימון לעסקים אותם מציעה מודולר ללקוחותיה יכולים לסייע, להאיץ ולקדם את פעילות העסק, על מנת שיוכל העסק לפתח ולהגשים את היעדים והמטרות העסקיות שאליהם הוא שואף להגיע.

מעוניין שחברת מודולר תעזור לך למצוא מימון לעסק ? צור קשר ונציג שלנו ישמח לעזור.
בשיתוף

logos
בניית אתרים Smart Soft Web