בדיקת זכאות חינם

הלוואות לעסקים קטנים

מודולר הינה חברת ייעוץ אשר עוסקת במתן פתרונות וסיוע בהלוואות לעסקים קטנים. לזכותה של מודולר נרשמו שנים של ניסיון בתחום סיוע של הלוואות לעסקים קטנים ורשימה ארוכה של לקוחות אשר נהנים מלווי עסקי צמוד במהלך קבלת ההלוואות. תהליך הליווי והסיוע בהלוואות לעסקים קטנים מוענק על ידי צוות מקצועי ואמין אשר מעמיד בראש את חשיבות השירות, האמינות והיושר. מודולר מציעה שירות הכולל ייעוץ ופיתוח עסקי לצד מגוון עשיר של פתרונות מימון, כאשר היא מעמידה מגוון מוצרים, אשר מותאמים עבור כל לקוח לפי צרכיו העסקיים.

עסקים בסדר גודל קטן סובלים מקיומם של חסמים בתחום המימון המקשים עליהם את ההתמודדות בשוק החופשי ופוגעים בהתפתחותם ובמיצוי הפוטנציאל הטמון בהם, חברת מודולר מציעה פתרונות בתחום זה של סיוע בהלוואות לעסקים קטנים.

הקרנות המעמידות הלוואות לעסקים קטנים הוקמו על מנת לסייע ולעזור לעסק בסדר גודל קטן בהעמדת הלוואות מתאימות.

על מנת לפתור בעיית כשל השוק הקיים בתחום המימון והלוואות לעסקים קטנים לטווח ארוך מציעות הקרנות קבלת מימון בשני ערוצי סיוע של הלוואות לעסקים קטנים: הלוואות להון חוזר לעסקים אשר סובלים מקשיי תזרים, והלוואות סיוע לפיתוח והרחבת העסק.

מודולר מספקת פתרונות מימון והלוואות לעסקים קטנים, מגוון הלוואות בעלות יתרונות בולטים על פני מקורות מימון בנקאי. הלוואות לעסקים קטנים באמצעות הקרנות השונות מאופיינות בתנאים אטרקטיביים כגון: שיעורי ריבית נמוכים, ביטחונות נמוכים, תקופת הלוואה לטווח ארוך, אשראי אשר אינו חלק מהאובליגו השוטף ושכ"ט רובו או כולו משולם על בסיס הצלחה.

חברת מודולר מלווה את לקוחותיה במסגרת ההלוואות לעסקים קטנים מהשלב הראשוני של מילוי הטפסים, בחינתם בקרן ובבנק, פגישה עם הלקוח בעסק על מנת להתרשם מהלקוח והעסק, הכנת תוכנית עסקית לקבלת האשראי, בחינה של הבקשה כולל מסמכים רלוונטיים ועד קבלת אישור סופי ולקיחתה של ההלוואה בבנק.

קרנות סיוע לעסקים קטנים

בין מוצרי החברה ניתן למצוא מגוון עשיר של מסלולי קרנות סיוע לעסקים קטנים, בניהם: קרן קורתמורחב, קרן קורת פיתוח הנגב, קרן קורת עם בנק ערבי ישראלי, קרנות בערבות מדינה, קרנות סיוע ליצואנים ועוד.

הסיוע בהלוואות לעסקים קטנים ניתן מהקרן בערבות מדינה, הקרן ליצואנים וקרן קורת על שלל מסלוליה.

תהליך בחירת הקרן והמסלול המימוני בסיוע הלוואות לעסקים קטנים נעשה יחד עם צוות החברה, כך שיתאים ויענה על צרכי הלקוח באופן מכסימלי ויביא למיצוי האפשרויות המימוניות של העסק.

יתרונה של מודולר בסיוע הלוואות לעסקים קטנים הינם במיקוד ובהתמחותה בתחום אשראי וכספים, היכרות רחבה עם הבנקים והקרנות, יכולת התאמת המימון לצרכי העסק, ניסיון מצטבר בליווי מאות עסקים מתחומים שונים והעמדת צוות מקצועי, מנוסה ואמין.

מכלול ההלוואות לעסקים קטנים אותם מציעה מודולר ללקוחותיה יכולים לסייע, להאיץ ולקדם את פעילות ההלוואה לעסק, על מנת שיוכל העסק לפתח ולהגשים את היעדים והמטרות העסקיות שאליהם הוא שואף להגיע.
בשיתוף

logos
בניית אתרים Smart Soft Web